• 0 (542) 306 04 12
  • Ostim 1233 Cad. ( Eski 56. Sok. ) No: 47

Ankara Yerinde Kumlama

Ankara Yerinde Kumlama Uzman kadrosu ve sektör içerisinde kaliteli hizmet vermesiyle bilinen Aydın İş Makinaları, sizlere Yerinde Kumlama hizmeti sunar. Kumlama alanında oldukça etkin ve yetkin hizmet sunan şirketimiz, Ankara Yerinde Kumlama kumlama sektörüne kaliteli ürün desteği sunarak bu alandaki büyük bir açığı kapatmayı, endüstriyel parçalarınızın kullanım ömrünü uzatmayı hedef edinir.

Ankara Yerinde Kumlama Aydın İş Makinaları Yerinde Kumlama, metal ve metal alaşımları ile yapılan ve/veya ham maddesinin yine bu ürünlerden oluştuğu ürünlerde; boya veya kaplama gibi işlemler öncesinde kullanılmakta, Ankara Yerinde Kumlama endüstriyel parçaların üzerinde etkili olmaktadır. Siz de ayrıntılı bilgi için detayları inceleyebilir, firmamız ile iletişime geçerek hizmet süreci hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ankara Yerinde Kumlama Yerinde Kumlama Kumlama Nedir?

Metal zaman içerisinde pas ve korozyona uğramaktadır. Bu durum da metal üzerinde yağ, kir ve pas oluşumu meydana getirmekte, metal yüzeyin işlevini yitirmesine neden olmaktadır. Ankara Yerinde Kumlama Kumlama Makinaları söz konusu metalin zaman içerisinde pas ve korozyona uğraması nedenli kullanım ömrünü yitirmemesi, metalin kullanım ömrünü uzatması için uygulanan bir yöntem için kullanılır.

Ankara Yerinde Kumlama Yerinde Kumlama işlemi, endüstriyel parçaların aksamları için kullanılmaktadır. Söz konusu bu aksamlar boya kalıntılarından ve pastan arındırılarak, Ankara Yerinde Kumlama boyanın yüzeye çok daha iyi tutunmasını sağlamakta ve pürüzsüz bir bitiş sağlamaktadır. Yüksek basınçlı hava kullanılarak, farklı iriliklerde kumların parça üzerine fırlatılması işlemi ile gerçekleştirilen bu pürüzsüz sonuç, parçanın üzerindeki istenmeyen katmanın aşındırılmasına ve parçanın ömrünün çok daha uzun olmasına yarar.

Yerinde Kumlama, özel olarak imal edilen ve grit adı verilen çeşitli aşındırıcı maddeler ile yapılmaktadır. Ankara Yerinde Kumlama Bu işlem, mevcut olan parçanın boyutuna göre değişmekle birlikte, o parça boyutuna göre imal edilen kumlama makineleri ile yapılır. Aydın İş Makinaları, Ankara Yerinde Kumlama Yerinde Kumlama ile metal yüzeyde görünen ya da mikronize boyutlardaki pas ve korozyonu yok ederek istenmeyen pek çok görüntüyü ortadan kaldırır.