• 0 (542) 306 04 12
  • Ostim 1233 Cad. ( Eski 56. Sok. ) No: 47

Ankara Yakıt Tankı Kumlama Boyama

Ankara Yakıt Tankı Kumlama Boyama Alanında uzman kadrosu ve profesyonel iş anlayışı ile birlikte sektör içerisinde kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan ve Ankara Yakıt Tankı Kumlama Boyama kurulduğu günden bu yana da bu ilkelerinden şaşmadan hizmet sunan Aydın İş Makinaları, yakıt tankı kumlama boyama hizmeti sunar. Ankara Yakıt Tankı Kumlama Boyama Kumlama alanında oldukça etkin ve yetkin hizmet sunan şirketimiz, kumlama ve boyama sektörüne kaliteli ürün desteği sunarak bu alandaki büyük bir açığı kapatmayı hedef edinir.

Ankara Yakıt Tankı Kumlama Boyama Aydın İş Makinaları Kumlama cihazları metal ve metal alaşımları ile yapılan ve/veya ham maddesinin yine bu ürünlerden oluştuğu ürünlerde; boya veya kaplama gibi Ankara Yakıt Tankı Kumlama Boyama işlemler öncesinde kullanılmaktadır. Siz de ayrıntılı bilgi için detayları inceleyebilir, firmamız ile iletişime geçerek yakıt tankı kumlama boyama hizmet süreci üzerine bilgi alabilirsiniz.

Ankara Yakıt Tankı Kumlama Boyama Kumlama İşlemi Nedir?

Metal zaman içerisinde pas ve korozyona uğramaktadır. Bu durum da metal üzerinde yağ, kir ve pas oluşumu meydana getirmekte, metal yüzeyin işlevini yitirmesine neden olmaktadır. Kumlama işlemi söz konusu metalin zaman içerisinde pas ve korozyona uğraması nedenli kullanım ömrünü yitirmemesi, metalin kullanım ömrünü uzatması için uygulanan bir yöntem için kullanılır.

Ankara Yakıt Tankı Kumlama Boyama Yakıt Tankı Kumlama ve Boyama İşlemi Nasıldır?

Ankara Yakıt Tankı Kumlama Boyama Yakıt Tankı Kumlama işlemi, özel olarak imal edilen ve grit adı verilen çeşitli aşındırıcı maddeler ile yapılmaktadır. Söz konusu kumlama işlemi, mevcut olan parçanın boyutuna göre değişmekle birlikte, Ankara Yakıt Tankı Kumlama Boyama o parça boyutuna göre imal edilen taşlama makinalarıyla yerine getirilir. Bu makinelerin haznelerine uygun taşlama kumu yerleştirilmekte ve makine işleme hazır hale getirilmektedir. Aydın İş Ankara Yakıt Tankı Kumlama Boyama Makinaları ile yakıt tankı kumlama boyama, metal yüzeyde görünen ya da mikronize boyutlardaki pas ve korozyonu yok ederek istenmeyen pek çok görüntüyü ortadan kaldırır. Bununla birlikte, metalin özünü ortaya çıkarır ve araçtan ekstra verim alınmasını sağlar.

Ankara Yakıt Tankı Kumlama Boyama Kumlama işleminin ardından gerçekleştirilen boyama işleminde pek çok detaya dikkat edilmesi beklenir. Örneğin çelik kumlandıktan sonra önce astar boyası atılmalı ardından yapılması Ankara Yakıt Tankı Kumlama Boyama gereken asıl boya yapılmalıdır. Kullanılan boyanın hangi kalınlıkta olacağı da yine çeliğin maruz kalacağı şartlar göz önüne alınarak kararlaştırılmakta ve tüm işlem profesyonel bir biçimde gerçekleştirilmektedir.

Ankara Yakıt Tankı Kumlama Boyama Aydın İş Makinaları Yakıt Tankı Kumlama Boyama

Ankara Yakıt Tankı Kumlama Boyama Kurulduğu ilk günden bu yana iş makineleri ve iş teknolojileri üzerine kaliteli ve etkin hizmet veren Aydın İş Makinaları, kumlama işleminin sektör içerisinde ne denli önemli olduğunun bilincindedir. Aydın İş Makinaları Kumlama sizlere pek çok alanda kumlama hizmeti sunmakta ve alanında uzman ve eğitimli çalışanları tarafından profesyonelce bir süreç yöneterek sizlerin yanında yer almaktadır.