• 0 (542) 306 04 12
  • Ostim 1233 Cad. ( Eski 56. Sok. ) No: 47

Ostim Kumlama Makinası Fiyat

Sektör içerisinde verdiği kaliteli hizmet vermesiyle bilinen Aydın İş Makinaları, sizlere Makine Parça kumlama hizmeti sunar.Ostim Kumlama Makinası Fiyat Kumlama hizmeti ve bu sektör içerisinde oldukça etkin ve yetkin hizmet sunan şirketimiz Aydın İş Makinaları, bu alandaki büyük bir açığı kapatmayı hedef edinerek hizmetlerini maksimum kalitede sunar.Ostim Kumlama Makinası Fiyat Kumlama hizmetleri arasında yer alan makine parça kumlama da Aydın İş Makinaları tarafından sizlere sunulan kaliteli birçok hizmetten birisidir. Bu hizmet ile makine parçalarınızın kullanım ömrünü uzatmayı hedef edinir.

Aydın İş Makinaları Makine Parça Kumlama Hizmeti, metal ve metal alaşımları ile yapılan ve/veya ham maddesinin yine bu ürünlerden oluştuğu ürünlerde; boya veya kaplama gibi işlemler öncesinde yüzeyin üzerinde oluşan katmanı ortadan kaldırmak için kullanılmaktadır. Ostim Kumlama Makinası Fiyat Makine Parça Kumlama, makine parça parçalarının üzerinde son derece etkili olmaktadır. Peki, makine parça kumlama nedir? Makine parça kumlama nedir?

Ostim Kumlama Makinası Fiyat Makine Parça Kumlama Nedir?

Makine Parça Kumlama hizmeti, makine parçalarının metallerinin zamanla pas ve korozyona uğramasından dolayı üzerindeki yağ, kir, pas ve korozyonu kaldırmayı amaç edinen; yüzeye pürüzsüz bir doku kazandıran hizmettir. Makine parça kumlama hizmeti ile yüzey üzerinde yer alan söz konusu yağ, kir, pas ve korozyon kaldırılarak boyama işlemi ile metalin kullanım ömrünün uzatılması hedeflenir. Makine Parça Kumlama hizmeti, Aydın İş Makineleri tarafından özel imal edilmiş grit adında çeşitli aşındırıcı maddelerle yapılmaktadır.

Aydın İş Makineleri Makine Parça Kumlama işlemi, makine parçaları ve aksamları için kullanılmaktadır. Ostim Kumlama Makinası Fiyat Söz konusu bu makine parçaları ve aksamları boya kalıntılarından ve pastan arındırılarak, boyanın yüzeye çok daha iyi tutunmasını sağlamakta ve akabinde pürüzsüz bir bitiş elde edilmektedir. Bu hizmet parçalar üzerindeki istenmeyen katmanların kaldırılmasını sağlar.

Ostim Kumlama Makinası Fiyat Aydın İş Makinaları Makine Parça Kumlama Hizmeti

Metal, çelik ya da çeşitli yüzeylerin zaman içerisinde pas ve korozyona uğramasından dolayı bu yüzeylerde katmanlar meydana gelir. Bu katmanlar yağ, kir ve pas gibi nedenlerden meydana getirmekte, yüzeyin işlevini yitirmesine neden olmaktadır. Aydın İş Makinaları Makine Parça Kumlama hizmeti söz konusu yüzeyin zaman içerisinde pas ve korozyona uğraması nedenli kullanım ömrünü yitirmemesi, malzemenin kullanım ömrünü uzatması için uygulanan bir yöntem için kullanılır. Ostim Kumlama Makinası Fiyat Siz de ayrıntılı bilgi için bize ulaşabilir, kumlama hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.