• 0 (542) 306 04 12
  • Ostim 1233 Cad. ( Eski 56. Sok. ) No: 47

Kumlama Firmaları

Kumlama hizmeti,  kumun yüksek basınç ile metal yüzeye çarptırılması ve bu sayede yüzeydeki kir, yağ ve pas gibi maddelerin temizlenmesi işlemidir. Kumlama makineleri ve kumlama kabinleri içerisinde çeşitli aşındırıcılar kullanılır.  Ayrıca nozul, nozul tutucu, kumlama maskesi, kumlama eldiveni gibi çeşitli kumlama ekipmanları da bu işlemler için olmazsa olmazdır. Kumlama Firmaları Bu ekipmanların haricinde kumlama ekipmanları, paslanmaz çelik bilya, cam kürecik, alüminyum oksit bilya, çelik grid, bazalt, silis, kuvarz gibi aşındırıcılardan oluşmaktadır. Peki, kumlama yapan firmalar hangileridir? Kumlama Firmaları En iyi kumlama hizmeti sunan firma hangisidir?

Kumlama Firmaları En İyi Kumlama Hizmeti

Sektör içerisinde verdiği kaliteli hizmet vermesiyle bilinen Aydın İş Makinaları, sizlere çeşitli kumlama hizmetleri sunar. Kumlama hizmeti ve bu sektör içerisinde oldukça etkin ve yetkin hizmet sunan şirketimiz Aydın İş Makinaları, en iyi kumlama firmalarındandır. Kumlama Firmaları Kumlama yapan firmalar arasında en iyi hizmeti sunan ve bu alandaki büyük bir açığı kapatmayı hedef edinerek hizmetlerini maksimum kalitede sunan şirketimiz, kumlama hizmeti için de en kaliteli malzemeleri kullanmaktadır.

Kumlama yapan firmalar arasında yer alan ve kumlama hizmeti için en iyi hizmeti sunan  Aydın İş Makinaları,  makine parçalarınızın, makinelerinizin, araçlarınızın, ahşap ürünlerinizin kullanım ömrünü uzatmayı hedef edinir.

Kumlama Firmaları Aydın İş Makinaları Kumlama Hizmetleri

Kumlama hizmeti, metal, ahşap, çelik gibi yüzeylerin zamanla pas ve korozyona uğramasından dolayı üzerindeki yağ, kir, pas ve korozyonu kaldırmayı amaç edinen; yüzeye pürüzsüz bir doku kazandıran hizmettir. Kumlama hizmeti ile yüzey üzerinde yer alan söz konusu yağ, kir, pas ve korozyon kaldırılarak boyama işlemi ile parçanın kullanım ömrünün uzatılması hedeflenir. Kumlama Firmaları Kumlama hizmeti, Aydın İş Makineleri tarafından özel imal edilmiş grit adında çeşitli aşındırıcı maddelerle yapılmaktadır. Kumlama Firmaları Bu maddeler için de kumlama kabini kullanılır. Kumlama yapan firmalar arasında en iyisi olan ve en kaliteli hizmeti sunan Aydın İş Makinaları tarafından sunulan Kumlama Hizmetleri metal ve metal alaşımları ile yapılan ve/veya ham maddesinin yine bu ürünlerden oluştuğu ürünlerde; boya veya kaplama gibi işlemler öncesinde yüzeyin üzerinde oluşan katmanı ortadan kaldırmak için kullanılmaktadır.