• 0 (542) 306 04 12
  • Ostim 1233 Cad. ( Eski 56. Sok. ) No: 47

Ankara Ahşap Kumlama

Ankara Ahşap Kumlama Aydın İş Makinaları Ahşap kumlama, ahşap malzemedeki ürünlerin yüzeylerinde meydana gelen ve zararlı olan oluşumların ortadan kaldırılması için yapılan bir işlemdir. Ahşap yüzeye uygulanan kumlama tekniği sayesinde ürün yüzeyinin eski haline getirilmesi ve eski verimin alınması sağlanır. Ankara Ahşap Kumlama Ahşap yüzeylerin üzerinde zaman içinde çeşitli nedenlerle meydana gelmiş olan kalıntıların, Ankara Ahşap Kumlama boyanın ve kirlerin temizlenmesi için en kalıcı yöntem ahşap kumlama yöntemidir. Ahşap kumlama Aydın İş Makinaları tarafından sizlere sunulan kaliteli hizmetler arasında yer almakta ve diğer metal kumlama hizmetlerinden farklı olarak kullanılan malzeme ve cinsine göre farklılık görünmektedir. Siz de ayrıntılı bilgi için detayları inceleyebilir, firmamız ile iletişime geçerek hizmet süreci hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ankara Ahşap Kumlama Ahşap Kumlama Nedir?

Ankara Ahşap Kumlama Ahşap kumlama, ahşap yüzeyin cinsine göre değişkenlik gösteren bir işlemdir. Mevcut olarak zarar görmüş, çeşitli nedenlerden dolayı hasar görmüş olan ahşap Ankara Ahşap Kumlama yüzey üzerindeki boya, kalıntı ve çeşitli kirler bu yöntem ile temizlenmekte ve orijinal hale dönmektedir. Boya kalıntılarından ve kirden arındırılarak, Ankara Ahşap Kumlama boyanın yüzeye çok daha iyi tutunmasını sağlamakta ve pürüzsüz bir bitiş sağlamaktadır.
Ahşap Kumlama işlemi,Ankara Ahşap Kumlama ahşap kullanılan pek çok alanda uygulanıldığı gibi ahşaba dekoratif amaçlı olarak da uygulanabilmektedir. Örneğin bu uygulamalarda, yüzey üzerinde istenilen şekillerde Ankara Ahşap Kumlama desen verilmesi sağlanabilir. Bu işlem ve teknikte ağaç yapısı da oldukça önemli olmaktadır.  Ankara Ahşap Kumlama Ahşabın üretildiği ağaç burada önem teşkil eder. Sert olan halkalar kumlama sırasında daha Ankara Ahşap Kumlama az aşınırken, yumuşak olan halkalarda fazla aşınma gözlenir. Ağaç çeşidine bağlı olarak çeşitli abrasivler tercih edil ve işlem yapılır.

Ankara Ahşap Kumlama Aydın İş Makinaları Ahşap Kumlama

Ankara Ahşap Kumlama Kurulduğu ilk günden bu yana iş makineleri ve iş teknolojileri üzerine kaliteli ve etkin hizmet veren Aydın İş Makinaları, kumlama işleminin sektör içerisinde ne denli önemli olduğunun bilincindedir. Ankara Ahşap Kumlama Her ne kadar düzenli ve özenli yapılmış olursa olsun, kaliteli yapılmadığı sürece kumlama işlemi amacını tamamlayamayacaktır. Aydın İş Makinaları, Ahşap Kumlama hizmetini alanında uzman ve eğitimli çalışanları tarafından profesyonelce sunmakta, ahşabın cinsine göre özel yöntemler tercih ederek maksimum verim alınmasını sağlamaktadır.