• 0 (542) 306 04 12
  • Ostim 1233 Cad. ( Eski 56. Sok. ) No: 47

Ankara Paslanmaz Kumlama

Ankara Paslanmaz Kumlama Uzman kadrosu ve sektör içerisinde kaliteli hizmet vermesiyle bilinen Aydın İş Makinaları, Ankara Paslanmaz Kumlama sizlere Ankara merkezli olmak üzere Ankara kumlama hizmeti sunar. Kumlama alanında oldukça etkin ve yetkin hizmet sunan şirketimiz, Ankara Paslanmaz Kumlama kumlama sektörüne kaliteli ürün ve kaliteli hizmet ilkelerinden şaşmadan, sizlere en yüksek kalitede hizmet sunarak bu alandaki büyük bir açığı kapatmayı hedef edinir.

Ankara Paslanmaz Kumlama Paslanmaz Malzeme Kumlama, İş Makinaları Kumlama, Endüstriyel Parça Kumlama, Medikal Parça Kumlama, Ankara Paslanmaz Kumlama Ahşap Kumlama, Klasik Otomobil Kumlama, Yakıt Tankı Kumlama Boyama, Metal Kumlama gibi alanlarda hizmet sunan Aydın İş Makinaları Ankara Kumlama açısından oldukça etkili ve kaliteli bir sürecin temsilcisidir. Siz de ayrıntılı Ankara Paslanmaz Kumlama bilgi için detayları inceleyebilir, firmamız ile iletişime geçerek hizmet süreci hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ankara Paslanmaz Kumlama Kumlama Nedir?

Paslanmaz Malzeme Kumlama Ankara Kumlama hizmeti metal ve metal alaşımları ile yapılan ve/veya ham maddesinin yine bu ürünlerden oluştuğu ürünlerde ya da çelik, ahşap gibi yüzeylerde; boya veya kaplama gibi işlemler öncesinde kullanılmakta, bu parçaların üzerinde etkili olmaktadır.

Metal, çelik ya da ahşap gibi çeşitli yüzeyler zaman içerisinde pas ve korozyona uğramaktadır. Bu durum yüzeyde e yağ, kir ve pas oluşumu meydana getirmekte, yüzeyin işlevini yitirmesine neden olmaktadır. Ankara Kumlama Makinaları söz konusu yüzeyin zaman içerisinde pas ve korozyona uğraması nedenli kullanım ömrünü yitirmemesi, malzemenin kullanım ömrünü uzatması için uygulanan Ankara Paslanmaz Kumlama bir yöntem için kullanılır.

Ankara Paslanmaz Kumlama Paslanmaz Malzeme Kumlama Ankara Kumlamada Profesyonel Dokunuş

Ankara Paslanmaz Kumlama Ankara Kumlama işlemi, endüstriyel parçaların aksamları, iş makinaları, medikal ürünler,Ankara Paslanmaz Kumlama  ahşap yüzeyler gibi oldukça geniş bir alan için kullanılmaktadır. Söz konusu bu yüzeyler boya kalıntılarından ve pastan arındırılarak, boyanın yüzeye çok daha iyi tutunmasını sağlamakta ve pürüzsüz bir bitiş sağlamaktadır. Yüksek basınçlı hava Ankara Paslanmaz Kumlama kullanılarak, farklı iriliklerde kumların parça üzerine fırlatılması Ankara Paslanmaz Kumlama işlemi ile gerçekleştirilen bu pürüzsüz sonuç, Ankara Paslanmaz Kumlama parçanın üzerindeki istenmeyen katmanın aşındırılmasına ve parçanın ömrünün çok daha uzun olmasına yarar.

Ankara Paslanmaz Kumlama Ankara Kumlama, özel olarak imal edilen ve grit adı verilen çeşitli aşındırıcı maddeler ile yapılmaktadır. Ankara Paslanmaz Kumlama Bu işlem, mevcut olan parçanın boyutuna Ankara Paslanmaz Kumlama göre değişmekle birlikte, o parça boyutuna göre imal edilen kumlama makineleri ile yapılır. Ankara Paslanmaz Kumlama Aydın İş Makinaları, Ankara Kumlama ile Ankara Paslanmaz Kumlama yüzeyde görünen ya da mikronize boyutlardaki pas ve korozyonu, istenmeyen görüntüyü yok ederek kaliteli bir sonuca gidilmesini sağlar.