• 0 (542) 306 04 12
  • Ostim 1233 Cad. ( Eski 56. Sok. ) No: 47

Savunma Sanayi

Askeri Araçlerin yüzeylerine hiçbir zarar vermeden, mevcut otomobil yüzeyini pürüzsüzleştirme ve olduğundan çok daha kaliteli ve verimli hale getirme işlemi olarak özetleyebileceğimiz Askeri Araç kumlama hizmeti, Aydın İş Makinaları tarafından tüm kalite standartları gözetilerek verilmektedir.

Askeri Araç yüzeylerinde zaman içinde çeşitli nedenlerden dolayı meydana gelmiş olan kalıntıların, boyanın ve kirlerin temizlenmesi için en kalıcı yöntem kumlama yöntemidir. Klasik araba kumlama Aydın İş Makinaları tarafından sizlere sunulan kaliteli hizmetler arasında yer almakta ve diğer kumlama hizmetlerinden farklı olarak kullanılan malzeme, araç ve aracın cinsine göre farklılık göstermektedir. Siz de ayrıntılı bilgi için detayları inceleyebilir, firmamız ile iletişime geçerek hizmet süreci hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Askeri Araç Kumlama Nedir?

Askeri Araç kumlama işleminde otomobilin boya ve kirinden ayrılması sağlanmakta, kaliteli malzemeler kullanılarak aracınızın çok daha iyi bir duruma gelmesi hedeflenmektedir. Aydın İş Makinaları, Askeri Araçiniz için titizlikle çalışmakta, kumlama işlemini maksimum seviyeye sahip kaliteli ürünler ile yerine getirmektedir.  

Askeri Araç kumlama işleminde en önemli adım aracın incelenmesi olarak bilinmelidir. Bu inceleme sırasında gerekli olan noktalar ve yöntemler belirlenmekte, klasik arabalar hiçbir zarar görmeden pürüzsüz bir yüzeye kavuşmaktadır. Aydın İş Makinaları tarafından gerçekleşen Askeri Araç kumlama işleminin ardından, aracın boyası bozulmayacak ve dış etkenlerden mümkün mertebe etkilenmeyecektir. Bu özel kumlama işleminde özellikle aşındırıcı özelliği ile bilinen kumlar profesyonelce kullanılmakta ve maksimum verim elde edilmektedir.

Aydın İş Makinaları Askeri Araç Kumlama

Kurulduğu ilk günden bu yana iş makineleri ve iş teknolojileri üzerine kaliteli ve etkin hizmet veren Aydın İş Makinaları, kumlama işleminin sektör içerisinde ne denli önemli olduğunun bilincinde olarak hareket etmekte ve verdiği hizmetlerin her daim kaliteli olması ilkesini gözetmektedir. Kumlama işlemi her ne kadar düzenli ve özenli yapılmış olursa olsun, kaliteli ve profesyonelce yapılmadığı sürece amacını tamamlayamayacaktır. Aydın İş Makinaları, Askeri Araç Kumlama hizmetini alanında uzman ve eğitimli çalışanları tarafından profesyonelce sunmakta, özel yöntemler tercih ederek maksimum verim alınmasını sağlamaktadır.