• 0 (542) 306 04 12
  • Ostim 1233 Cad. ( Eski 56. Sok. ) No: 47

Medikal Parça Kumlama

Uzman kadrosu ve sektör içerisinde kaliteli hizmet vermesiyle bilinen Aydın İş Makinaları, sizlere Medikal Parça kumlama hizmeti sunar. Kumlama alanında oldukça etkin ve yetkin hizmet sunan şirketimiz, kumlama sektöründe kaliteli ürün desteği sunar.

Aydın İş Makinaları Medikal Parça Kumlama, kumlama paslanmaz çelik ve titanyum alaşımlı malzemeler kullanılarak ve/veya ham maddesinin yine bu ürünlerden oluştuğu medikal ürünlerde; boya veya kaplama gibi işlemler öncesinde kullanılmakta, medikal parçaların üzerinde etkili olmaktadır. Siz de ayrıntılı bilgi için detayları inceleyebilir, firmamız ile iletişime geçerek hizmet süreci hakkında bilgi alabilirsiniz.

Medikal Parça Kumlama Nedir?

Medikal kumlama ve medikal parça kumlama işleminde paslanmaz çelik ve titanyum alaşımlı malzemeler kullanılmakta ve biyo uyumluluğu arttırmak için medikal parçaların yüzeyleri özel olarak kumlanmaktadır. Medikal ürünlerin kumlanma işlemi içerisinde özel olarak kullanılan kumlama kabinleri bulunmasının nedeni, medikal malzemelerin çok daha farklı aksam ve malzemeye sahip olmasıdır. Bu işlem esnasında,  parçalar tek tek ve hassas bir şekilde kumlanır.

Medikal Parça Kumlama işlemi, medikal parçaların aksamları için kullanılmaktadır. Söz konusu bu aksamlar boya kalıntılarından ve pastan arındırılarak, boyanın yüzeye çok daha iyi tutunmasını sağlamakta ve pürüzsüz bir bitiş sağlamaktadır. Medikal kumlama için özen kumlama kabinleri bulunur. Yüksek basınçlı hava kullanılarak, farklı iriliklerde kumların parça üzerine fırlatılması işlemi ile gerçekleştirilen bu pürüzsüz sonuç, parçanın üzerindeki istenmeyen katmanın aşındırılmasına ve parçanın ömrünün çok daha uzun olmasına yarar

Aydın İş Makinaları Medikal Parça Kumlama

Kurulduğu ilk günden bu yana iş makineleri ve iş teknolojileri üzerine kaliteli ve etkin hizmet veren Aydın İş Makinaları, kumlama işleminin sektör içerisinde ne denli önemli olduğunun bilincinde olarak hareket etmekte ve işi her bir aşamasında titizlikle yürütmektedir. Söz konusu kumlama işleminin her ne kadar düzenli ve özenli yapılmış olursa olsun, kaliteli yapılmadığı sürece amacını tamamlayamayacağının bilincinde olarak hizmet sunar. Aydın İş Makinaları, Medikal Parça Kumlama hizmetini alanında uzman ve eğitimli çalışanları tarafından profesyonelce sunarak her zaman sizin yanınızda yer alır.